Ogłoszenie

-=Massive Monkey=-

#31 2007-04-21 22:29:50

Death

-=Massive Monkey=-

Zarejestrowany: 2006-11-13
Posty: 377

Re: Tofi aka Tef

oj nie stresujcie tak "mlodego" luz blues panowie


Birth is the cause of death.
                                  /&/
Poezja jest spowiedzią duszy, a nie wytworem ludzkiej myśli.


nie badz obojetny wejdz na http://r1.bloodwars.pl/r.php?r=55380   pomoz mi

Offline

 

#32 2007-04-22 10:49:00

Sernik

Administrator

Skąd: ...
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 1837

Re: Tofi aka Tef

Asia

Offline

 

#33 2007-04-22 14:53:27

Cinek

-=Massive Monkey=-

Zarejestrowany: 2006-10-27
Posty: 1601

Re: Tofi aka Tef

Tef, chyba czeka Cie konfrontacja z liderem i długie zmudne negocjacje... jak sadze hihi. Mysle jednak ze bedzie ok i będziesz mogł ubrac sie w małpe. Pozdro.

Offline

 

#34 2007-04-22 14:58:19

M!$

-=Massive Monkey=-

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 232

Re: Tofi aka Tef

Pozdro Tof Jakie dzbany !? Kto pił dzbany !? Fuj ! Ja jestem niepijący .. A tak btw to oczywiście jestem jak najbardziej za tym żeby Tof grał z nami. Jo

Ostatnio edytowany przez M!$ (2007-04-27 13:59:25)

Offline

 

#35 2007-04-22 17:48:58

 s0niQ

Skąd: masz zimnego browara??
Zarejestrowany: 2006-10-27
Posty: 1040

Re: Tofi aka Tef

Serniczka już znasz... :p


Guest ...siema wymiataczu !!
nickname ^wymiatacza^ generowany automatycznie...

Offline

 

#36 2007-04-23 16:08:50

Skok

-=Massive Monkey=-

2492575
Skąd: z system:/c
Zarejestrowany: 2006-10-27
Posty: 1137

Re: Tofi aka Tef

Dla każdego coś dobrego Tofifi mamo ja też chce

Trzeba zobaczyć jak gra....

Trzeba namówić go na wpłate na server w końcu jak jest w UK to na brak gotówki nie narzeka a to podstawa bycia w klanie .... prawie podstawa bo są wyjątki od reguły, ale na nie trzeba pracować latami
Jestem jak najbardziej za przyjęciem ale nie ma co brać nowych  którzy chcą tylko ,,być" u nas i nie angażować się tak jak ja... hehe:P. co można wojewodzie ...


Transformers
Optimus Prime
off incoming

Offline

 

#37 2007-04-26 23:10:37

tofi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 5

Re: Tofi aka Tef

Nie wiem panie Skok czy wypada w ten sposób stawiać sprawe.Bo przedstawił pan tutaj dość nietypową formę odpowiedzi na mojego posta
Nie chce w żadnym wypadku podważać pana autorytetu w klanie i poprawiać bo jest pan tutaj liderem.
Postawił pan założenie ,że mam wpłacić na serwer klanowy co stanowiło rdzeń pańskiej wypowiedzi co do riposty.
Nie zdążył mnie pan jeszcze poznać ,porozmawiać a już przechodzi pan do interesów ...
Wybaczy pan ,ale nie chciałbym dołączyć do klanu w którym mam tylko płacić i być jakimś szarym graczem w pana tle...
Sądziłem ,że najpierw porozmawiamy ,poznamy się , a później zajmiemy sie finansami i ogólnymi sprawami organizacyjnymi.
Jeśli po tym co napisałem nadal będzie chciał pan ze mną rozmawiać i widziałby pan takiego gracza jak ja w swoich szeregach bardzo prosze.
Wystarczająco już się nagrałem z graczami mVm i spekulowałem na temat mojego przyjęcia do klanu.

Ps. Pewnie zdziwi się ktoś czytający tego posta ,dlaczego używam formy pan...
Z czystego szacunku do tej osoby

Pozdrawiam !

Ostatnio edytowany przez tofi (2007-04-26 23:13:10)

Offline

 

#38 2007-04-27 00:09:27

Cinek

-=Massive Monkey=-

Zarejestrowany: 2006-10-27
Posty: 1601

Re: Tofi aka Tef

Aj. Głupio mi gdy czytam tego posta. Nalezą ci sie małe przeprosiny z mojej strony. Wiesz jak było gdy razem gadalismy. nie bede wywalał wszystkich brudów na forum, wazne że my wiemy o co biega.  Sorka .

Offline

 

#39 2007-04-27 10:40:02

Pakula

-=Massive Monkey=-

64468995
Zarejestrowany: 2006-10-29
Posty: 850

Re: Tofi aka Tef

Tofi i tu ma pan racje pisząc powyższą odpowiedź Zgadzam sie z tobą panie Tofi - trzeba najpierw z panem porozmawiac. Ale Skok tez ma racje bo było pare osób co chcieli do Klanu a na serw nie chcieli wpłacić więc od teraz sie pytamy czy dana osoba po dołączeniu do Klanu wpłaci na serwa Więc co złego to nie my


http://pakula.boo.pl/Grafika/forum.gif


a ja mam nowego cfg ...

Offline

 

#40 2007-04-27 18:32:13

Skok

-=Massive Monkey=-

2492575
Skąd: z system:/c
Zarejestrowany: 2006-10-27
Posty: 1137

Re: Tofi aka Tef

Szanowny Panie Tofi-k moje gg czeka na kontakt. Jestem skory do ustępstw ale muszę zobaczyć jak się Pan ,,zachowuje" itd chodzi o całokształt osoby którą da się co z grubsza odczytać z rozmowy na gg myślę że jeśli będzie Pan przejawiał chęć aktywności w klanie to duży + na tak. co do wpłat to i tak pewnie z Don Kichotem i resztą starych klanowiczów serv kupimy sami no może z drobnymi wpłatami bo jak znam tą historie dobrze nikt nie zapłaci^^ z nowych...
I reguła pierwsze biznes potem poznawanie tu nie ma sentymentów ^^
I ja jako ,,lider" jestem największym cieniem   ... choć trzeba będzie powrócić na nasz nowy server... hehe
jestem tłem ładnie się komponuje w resztę mVm... jak trzeba  tło się zmienia w mega zbója


Transformers
Optimus Prime
off incoming

Offline

 

#41 2007-04-28 03:19:53

Don Kichot

-=Massive Monkey=-

Zarejestrowany: 2006-10-27
Posty: 778

Re: Tofi aka Tef

Dobra, sadze ze sie dogadacie...
Tofi- jesli jest tak jak mowisz (ze tyle miałes wczesniej wspolnego z arena Q3, jego serwerami itp) to jestem przekonany ze rozumiesz o co nam (za posrednictwem Skoka, naszego Bossa, ktory doprowadził nas az tutaj) chodzi z serwem. Poprostu, nikt nie chce przyjmowac fafkulców, ktorzy wychodzac w jakis zauwazalny sposob przed szereg i grajac pod szyldem mVm, beda sobie fragowac, nie ponoszac jakichkolwiek tego typu konsekwencji i zobowiazan...  A uwierz mi, przekonalismy sie, ze takich jest duzo!!

Z drugiej strony, zwykła deklaracja, ze jestes wstanie wpłacic te (mniemam ze dla Ciebie tyle co nic) pare groszy na wspolny "dom", nie jest niczym złym... I naprawde, ja, Cinek jak i nasz Pakus mamy numer gg do Skoka i On wie jakie mamy o Tobie zdanie. Zanim zacznie z Toba grac, testowac Cie, czy rozmawiac bedzie wiedział to, co chce i powinien wiedziec.

Jesli wiec naprawde Ci zalezy by grac i bawic sie razem z nami pod szyldem mVm pisz do Skoka i po problemie !!!

Tak sadze ja- mVm Don Kichot

Offline

 

#42 2007-04-29 12:06:11

 s0niQ

Skąd: masz zimnego browara??
Zarejestrowany: 2006-10-27
Posty: 1040

Re: Tofi aka Tef

Jaka debata, pogratulować. :p Grał ktoś z nim jakiś meczyk?? Bo potrzebny nam jest gracz... nikt inny.


Guest ...siema wymiataczu !!
nickname ^wymiatacza^ generowany automatycznie...

Offline

 
-=Massive Monkey=-

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.collegium.pun.pl www.velpadrino.pun.pl www.rodzinka.pun.pl www.shiroame.pun.pl www.hentai-world.pun.pl